Link Kısalt Para Kazan

Rate this post

Link kısalt para kazan! İşte bu iş bu kadar kolay, fakat nedir bu link kısaltma? Link nasıl kısaltılır? Bu işten nasıl para kazanırım? Gibi soruları cevaplayacağız.

ÖNEMLİ NOT: EN İYİ PARA KAZANMA SİSTEMİ OLAN VE EĞİTİM SETİ BULUNAN BİR KAZANCI KİM İSTEMEZ? TIKLA VE BİLGİ EDİN! MÜKEMMEL KANITLI KAZANÇLAR

Link Kısalt Para Kazan – Nasıl Kısaltılır?

En çok kazandıran link kısaltma sitesi olan pnd.tl adlı siteye üye olduktan sonra sol üst kısımdan link kısalt sekmesine tıklıyoruz ve mesela oyun indirme linki kısaltıyoruz yada instagram linki de olabilir. Bunları sonra yayıyoruz mesela facebookta twitterde yada arkadaşlarımıza tıklatıyoruz (5 saniye bekleyip reklamı geç tuşuna basmaları lazım)  örnek: facebookta bir gruba girin, diyelim oyun indirme grubu olsun buraya bir tane oyun indirme linkini pnd.tlden kısaltalım ve gruba gönderelim 1000 tıklama başına 10 tl kazanabilirsiniz!

Özetlemek gerekirse link kısaltarak para kazanmak biraz zorda olsa ufak ufak paramız birikiyor ve böylece harçlık çıkartabiliyoruz. Eğer çok büyük bir kitleniz varsa onlara tıklatabilirsiniz. Link kısalt para kazan işi işte bukadar basitti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir