Blog Yazmak – Ücretsiz

Rate this post

https://www.youtube.com/watch?v=gCm4cdqmU-I

ÖNEMLİ NOT: EN İYİ PARA KAZANMA SİSTEMİ OLAN VE EĞİTİM SETİ BULUNAN BİR KAZANCI KİM İSTEMEZ? TIKLA VE BİLGİ EDİN! MÜKEMMEL KANITLI KAZANÇLAR

 

Blog Yazmak İçin Ne Yapmalı

Blog yazmak sanıldığı kadar zor değildir ve ücretsiz olarak blog yazma girişiminde bulunabilirsiniz. Blogger googlenin bir servisidir, bilgisayardan hiç anlamayan bir insan bile bu işi başarabilir. Google arama motoruna giderek blogger yazıp arama yapın, bloggere giriş yaptıktan sonra sol üst kısımdan yeni blog aç butonuna tıklayabilirsiniz. Sizden birkaç şey isteyecek:

  • Site başlığı
  • Site adresi
  • Şablon (Tema)

 

Blog Yazmak Hakkında

Blog yazmak için bu kısımları doldurmak zorundasınız. Devam edelim, blogger panelinizde sağ üstte yeni yayın yazar oraya tıklayarak yeni yazılar ekleyebilirsiniz. Yazınıza resim eklemek için ”bağla” yazan yerin hemen yanındaki resim kutucuğuna tıklayabilir veya yazıya eklemek istediğiniz resmi masaüstüne indirip masaüstünden yazıya doğru sürükleyebilirsiniz. Sağ tarafdaki kısımdan etiketler kısmından etiket eklemeyi unutmayın. Mesela: Fotoğraf nasıl çekilir?, Fotoğraf, Fotoğraf çekimi yada Oyun, Güzel oyun, Savaş oyunu gibi etiketleri kafanıza göre koyabilirsiniz.

Kısacası blog işi bu kadardı. Umarım blog yazmak için gereken bilgiyi toplamışsınızdır!

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir